Käyntiosoite & Myymälät

Globe Hopen koti & Brand Store

Harjutie 14, 03100 Nummela
Avoinna arkisin 10-16


info@globehope.com
+358 50 406 1457

Katso lista jälleenmyyjistämme

Verkkokauppa

Asiakaspalvelu

info@globehope.com
+358 50 406 1457
Asiakaspalvelu avoinna arkisin klo 10-16

Jos emme jostain syystä ehdi vastaamaan, soitamme Teille takaisin mahdollisimman pian.

Tarvitsetko apua?

Tavoitat meidät myös tämän lomakkeen avulla.

Tutustumiskierrokset & privaattishoppailu

Kaipaatteko ohjelmaa tai kokoontumispaikkaa kaveri- tai työporukalle? Kiinnostaako teitä vastuullisuus ja kiertotalous, sekä kotimainen design? Varaa shoppailuilta ja tutustumiskierros Globe Hopen Brand Storeen ja toimitiloihin Nummelassa! Lisätietoa ja varaukset: info@globehope.com

Asiantuntijaluennot

Missiomme on vaikuttaa ja toimia vastuullisen muodin ja kiertotalouden suunnannäyttäjinä. Osaava ja ammattitaitoinen tiimimme jakaa mielellään alan tietotaitoaan myös eteenpäin. Kysy luentomahdollisuuksista: info@globehope.com.

Tiimimme täynnä toivoa tulevaisuudesta.

Yritysyhteistyö & jälleenmyynti

yritysmyynti@globehope.com

Jan Timm Utecht

Kiertotalous- ja vastuullisuusyhteistyö, B2B

p. 050 364 5684
jantimm.utecht@globehope.com

Liisa Kettinen

Kiertotalous- ja vastuullisuusyhteistyö, B2B
p. 040 515 9795
liisa.kettinen@globehope.com

Marjo Huotari

Vähittäiskauppa, jälleenmyynti, laskutus
p. 050 406 1457
marjo.huotari@globehope.com

Kupla Agency Oy
Anna Vierikko & Tony Vierikko 

Jälleenmyynti Suomi
040 412 2844
info@kuplaagency.fi

Verkkokauppa & Markkinointi

Saana-Maria Majatie

Markkinointi, PR & verkkokauppa
p. 0503872556
saana-maria.majatie@globehope.com


Brand Store

Marjo Huotari

Myymäläpäällikkö
p. 050 406 1457
marjo.huotari@globehope.com

Tuotanto

tuotanto@globehope.com

Karoliina Halsti-Ndiaye

Tuotannonohjaus
p. 050 308 6618
karoliina.halsti-ndiaye@globehope.com

Strategia & Hallinto

Seija Lukkala

Perustaja, design & Zero Waste -palvelukonsepti
p. 040 507 6778
seija.lukkala@globehope.com

Jan Timm Utecht

Toimitusjohtaja
p. 050 364 5684
jantimm.utecht@globehope.com

Jälleemyynti Ruotsi & Benelux-maat

Magnus Senke

Agentti, Ruotsi
+46 70 577 73 14
magnus.senke@globehope.com

Mervi Leveelahti

Agentti, Benelux-maat
+31 655 788 518
info@mervision.com

Laskutus

Globe Hope Oy
Y-tunnus: 1837507-0

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: FI4013123000609730
Operaattori: Nordea (NDEAFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

Paperilaskut
Globe Hope Oy
Ostolaskut 6003H
PL 72
00521 Helsinki

Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseen. Mikäli käytössänne ei ole verkkolaskutusta, pyydämme lähettämään laskut PDF -muodossa osoitteeseen info@globehope.com.