Käyntiosoite & Myymälät

Globe Hopen koti & Brand Store

Harjutie 14, 03100 Nummela
Avoinna arkisin 10-16

info@globehope.com
+358 50 406 1457

Verkkokauppa

Asiakaspalvelu

info@globehope.com
+358 50 406 1457
Asiakaspalvelu avoinna arkisin klo 10-16

Jos emme jostain syystä ehdi vastaamaan, soitamme Teille takaisin mahdollisimman pian.

Tarvitsetko apua?

Tavoitat meidät myös tämän lomakkeen avulla.

Tiimimme täynnä toivoa tulevaisuudesta.

Yritysyhteistyö & jälleenmyynti

yritysmyynti@globehope.com

Liisa Kettinen

Kiertotalous- ja vastuullisuusyhteistyö, B2B
p. 040 515 9795
liisa.kettinen@globehope.com

Riitta Pöyry

Kiertotalous- ja vastuullisuusyhteistyö, B2B & vähittäiskauppa
p. 050 327 7330
riitta.poyry@globehope.com

Eeva Niinimäki

Vastuullinen vähittäiskauppa
p. 040 582 6298
eeva.niinimaki@globehope.com

Anna-Mari Mattila

Zero Waste -konsepti, B2B
anna-mari.mattila@globehope.com

Verkkokauppa & Markkinointi

Marina Johansson

Markkinointi, PR & verkkokauppa
marina.johansson@globehope.com

Hannele Alanko

Art Director & Brand Management
hannele.alanko@globehope.com

Johannes Jalasti

Verkkokauppa & laskutus
p. 050 496 1457
johannes.jalasti@globehope.com

Brand Store

Marjo Huotari

Myymäläpäällikkö
p. 050 406 1457
marjo.huotari@globehope.com

Tuotanto

Karoliina Halsti-Ndiaye

Tuotannonohjaus
p. 050 308 6618
karoliina.halsti-ndiaye@globehope.com

Strategia & Hallinto

Seija Lukkala

Perustaja, design & konseptit
p. 040 507 6778
seija.lukkala@globehope.com

Laskutus

Globe Hope Oy
Y-tunnus: 1837507-0

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: FI4013123000609730
Operaattori: Nordea (NDEAFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

Paperilaskut
Globe Hope Oy
Ostolaskut 6003H
PL 72
00521 Helsinki

Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseen. Mikäli käytössänne ei ole verkkolaskutusta, pyydämme lähettämään laskut PDF -muodossa osoitteeseen info@globehope.com.