Käyntiosoite

Globe Hope Oy

Harjutie 14
03100 Nummela

Brand Store & Outlet

Avoinna arkisin 10-16

Yhteys

info@globehope.com
+358 50 406 1457

Tarvitsetko apua?

Tavoitat meidät myös tämän lomakkeen avulla.

Tiimimme täynnä toivoa tulevaisuudesta.

Seija Lukkala

Perustaja, Yritysmyynti & Suunnittelu
p. 040 507 6778
seija.lukkala@globehope.com

Risto Maila

Partneri, Yritysmyynti & Tuotanto
p. 045 344 7733
risto.maila@globehope.com

Marina Johansson

Markkinointi, PR & Verkkokauppa
p. 050 432 8924
marina.johansson@globehope.com

Marika Kahra

Sales Support
p. 050 447 1280
marika.kahra@globehope.com

Miia Kasule

Tuotannonohjaaja
p. 050 308 6618
miia.kasule@globehope.com

Karoliina Halsti-Ndiaye

Tuotantoassistentti
karoliina.halsti-ndiaye@globehope.com

Johannes Jalasti

Verkkokauppa & Laskutus
p. 050 496 1457
johannes.jalasti@globehope.com

Laskutus

Globe Hope Oy
Y-tunnus: 1837507-0

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: FI4013123000609730
Operaattori: Nordea (NDEAFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

Paperilaskut
Globe Hope Oy
Ostolaskut 6003H
PL 72
00521 Helsinki

Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseen. Toivomme saavamme laskut verkkolaskuina. Mikäli kuitenkin lähetätte paperilaskuja, huomatkaa, että skannaukseen ei saa lähettää muuta materiaalia, kuin laskuja ja niiden skannattavia liitteitä. Mikään muu materiaali (kuitit, pääsyliput tms.) ei välity skannauspalvelun kautta.